7 korzyści z leasingu Ełk

Leasing Ełk i Warmińsko-mazurskie

Elastyczność: Elastyczność aktywów jest kolejną zaletą leasingu. W zależności od relacji pomiędzy leasingodawcą a leasingobiorcą, leasing może być zawarty na kilka miesięcy lub na cały przewidywany okres użytkowania środka trwałego. Załóżmy też, że pracownik, dla którego firma leasinguje pojazd, opuszcza firmę. Leasing Ełk to przede wszystkim duże doświadczenie i sprawdzona forma finansowania.

Zgodnie z warunkami leasingu, firma nie musi się martwić o wystawianie samochodu na sprzedaż i szukanie kupca, tak jak w przypadku pojazdu będącego jej własnością – firma po prostu zwraca samochód z powrotem do firmy leasingowej.

Jeździsz niezawodnym samochodem

Martwisz się, że nie dotrzesz do pracy lub do klienta, bo Twój samochód może się zepsuć? Im starsze są samochody, tym mniejsza jest ich niezawodność. Weź samochód w leasing Ełk, a nie będzie to stanowiło problemu, ponieważ będziesz jeździł zupełnie nowym modelem. Co więcej, jeśli coś się zepsuje, samochód będzie zazwyczaj objęty gwarancją producenta.

Niskie raty leasingowe mazury i podlasie

Niskie płatności z tytułu leasingu ułatwiają również uzasadnienie zakupu droższego samochodu lub wyższego poziomu wykończenia. Ponieważ ostatecznie płacisz tylko za część całkowitej ceny ulepszonych funkcji, uzyskanie wszystkich funkcji, które chcesz mieć w samochodzie, może tylko zwiększyć miesięczną płatność o niewielką kwotę.

Kontrola kosztów leasingu w Ełku

Z leasingu Ełk, jesteś w stanie kontrolować koszty użytkowania w oparciu o czas i odległość. Dzięki leasingowi, możesz wejść i wyjść z samochodu ograniczony do tego, jak bardzo go używasz. Ci, którzy umieszczają wysoki przebieg na samochód powinien leasingu, jak użytkownik może dokładnie koszty użytkowania.

Proste procedury i szybka zgoda

Jeśli nigdy wcześniej nie brałeś samochodu w leasing, proces ten może wydawać się nieco zniechęcający i bardziej skierowany do właścicieli firm lub osób, które nie mogą sobie pozwolić na miesięczne opłaty za samochód. Prawda jest taka, że leasing samochodu niesie ze sobą wiele korzyści, bez względu na status zawodowy czy wysokość dochodów. Czy więc leasing samochodu jest lepszy niż jego zakup? Wiele osób twierdzi, że tak. To, co przemawia do większości z nich, to niższe koszty zewnętrzne przy zakupie pojazdu i brak konieczności martwienia się o opłaty eksploatacyjne. Niewielka zaliczka, brak podatku od sprzedaży z góry oraz możliwość jazdy nowym samochodem co kilka lat to główny atut dla klientów, którzy wybrali tę trasę.

Ubezpieczenie GAP wraz z leasingiem

Większość leasingów zawiera ubezpieczenie GAP, które chroni Cię w przypadku, gdy samochód zostanie zniszczony lub skradziony podczas leasingu.

Wlicz do kosztów prowadzenia działalności

Jeśli wykorzystujesz do prowadzenia działalności samochód osobowy lub dajmy na to jakąś maszynę, sprzęt budowlany lub urządzenie to są to przedmioty, których ratę leasingową możesz zaliczyć do kosztów prowadzenia firmy.