Transport HDS Bielsko-Biała

transport hds bielsko biała

Jako firma zajmująca się transportem HDS Bielsko-Biała, przenoszeniem i instalacją sprzętu i urządzeń ciężkich, oferujemy usługi transportu ciężkiego. Obejmuje ona: przemieszczanie ciężkich maszyn, transport sprzętu budowlanego, ładunków ponadgabarytowych, ładunków szerokich, konwojów poza skrajnię i długich pojazdów. W ramach usługi zapewniamy pojazdy eskortujące, a także możemy zająć się logistyką Państwa przeprowadzki, tak aby Państwo nie musieli tego robić, co obejmuje współpracę z lokalnymi władzami policyjnymi, o ile to możliwe, oraz agencjami rządowymi w Państwa imieniu. Mamy bogate doświadczenie w pomyślnym przenoszeniu wszystkiego, od małych maszyn CNC do 150 tonowych pras i wszystkiego pomiędzy.

Optymalne rozwiązanie dla Państwa wymagań w zakresie przeprowadzek

Przewóz ciężkich ładunków. Nasza główna specjalność to transport hds bielsko-biała od ponad 25 lat. Dysponujemy flotą dobrze utrzymanych samochodów ciężarowych i naczep o dopuszczalnej masie całkowitej kilkudziesięciu ton. Integralną częścią przenoszenia maszyn jest starannie zaplanowana operacja podnoszenia przy użyciu odpowiedniego sprzętu i akcesoriów. Nasz profesjonalny zespół podnośników posiada wiedzę i sprzęt do przenoszenia maszyn i urządzeń dowolnej wielkości.

Bezpieczne, niezawodne i szybkie transportowanie HDS maszyn

Bez względu na rozmiar i wagę maszyny, nasz zespół ekspertów przetransportuje ją bardzo szybko i bezpiecznie z Państwa terenu, upewniając się, że przestoje w działalności zostaną ograniczone do absolutnego minimum. Kompleksowa usługa relokacji maszyn z wykorzystaniem transportu HDS. 

Pracując na terenie całego kraju. specjalizujemy się w instalacji maszyn, relokacji i przenoszeniu na miejscu następujących elementów;

1. Świadczy usługi „od drzwi do drzwi

Pierwszą i najważniejszą zaletą transportu ciężarowego jest to, że zapewnia usługi door to door dla każdego, kto chce uzyskać towary i usługi dostępne na ich progu. Branża transportowa odnosi wiele korzyści z tych usług. Lokalne firmy transportowe HDS  pomagają w świadczeniu codziennych usług.

2. Najlepszy sposób transportu

Jest to najlepszy środek transportu HDS i najtańszy ze wszystkich. Jest to bardzo dobre dla krótkich dystansów podróży i przewozów, ponieważ zapewnia najlepsze wrażenia z podróży. Najlepiej nadaje się do podróżowania w odległości do 700 km.

3. Szybsza dostawa

Jest to najlepsze rozwiązanie dla małych przesyłek towarowych i dostawy, jak to wyjdzie na najtańsze i najlepsze dla przesyłek, a to odległość nie będzie miało znaczenia w ogóle.

4. Przydatne dla towarów i usług

Kolejną zaletą jest to, że teraz rezerwacja online ciężarówek można zrobić łatwo i co będzie przydatne dla towarów i usług do transportu HDS. Tak więc, to staje się bardzo łatwe dla użytkowników, aby zarezerwować, kiedy tylko chcą.

5. Najszybszy dla krótkich usług transportowych

Jest uważany za najszybszy dla krótkich usług transportowych, jak to nie zajmie dużo czasu na krótkie i bardzo mniej zaciągów odległości. Tak, to może być uznane za najlepsze dla tego typu transportu .

6. Przydatne dla klientów

Biznes trucking jest bardzo przydatne dla klientów, i świadczy usługi, kiedy chcą, więc te ciężarówki mogą być używane często do transportu HDS towarów, ładunków, maszyn.

7. Łatwy i elastyczny

Usługi transportowe są bardzo łatwe i elastyczne, i mogą iść w każdym kierunku i gdziekolwiek chcą i gdziekolwiek chcą iść. Drogi i ulice są bardzo odporne na te usługi transportowe

W przeszłości przenieśliśmy tysiące sztuk ciężkiego sprzętu. Niektóre z nich składają się z:

 •     Prasa kowadłowa i kowadła kuźnicze
 •     Duże duże prasy przemysłowe
 •     Nienormalny ruch ładunków
 •     Przemieszczanie obrabiarek
 •     Nienormalny transport ładunków
 •     Przemieszczanie ciężkiego sprzętu
 •     Transport HDS w przemyśle budowlanym
 •     Przemieszczanie maszyn CNC – od małych do ponad 150 ton
 •     Wiertarki i platformy wiertnicze
 •     Przemysłowe piece wielotonowe
 •     Prasy CNC
 •     Długie odcinki torów kolejowych
 •     zabytkowe tramwaje
 •     i wiele więcej
 •     Maszyny drukarskie
 •     Maszyny do formowania wtryskowego
 •     Silosy i zbiorniki
 •     Maszyny inżynieryjne, w tym tokarki, frezarki, centra obróbcze
 •     Maszyny do pakowania
 •     Elektryczne systemy sterowania
 •     Łodzie
 •     Generatory
 •     Materiały budowlane, instalacje, kabiny portowe i kontenery stalowe
 •     Kompaktory do odpadów

Przez lata pracowaliśmy dla różnych klientów, co dało nam bogate doświadczenie w takich usługach jak transport hds bielsko i relokacji różnych maszyn. Niezależnie od wielkości i wagi Państwa maszyn, będziemy w stanie zapewnić kompleksowe, opłacalne i niezawodne rozwiązanie relokacji.

Posiadamy specjalistyczny sprzęt i doświadczenie, które umożliwiają nam transport i instalację wielu ciężkich i nieporęcznych przedmiotów, takich jak duże tafle szkła, sejfy, panele kontrolne, jednostki klimatyzacyjne, generatory, kotły, urządzenia UPS i rozdzielnice, laboratoryjne urządzenia badawczo-rozwojowe i maszyny ogólne,

Oferujemy kompletny pakiet logistyczny dla naszych klientów. Pracujemy w każdej lokalizacji, od jednostek przemysłowych i zajętych budynków do bardziej skomplikowanych poziomów podpiwniczenia i dachów o wysokim poziomie.

Jak to się mówi, brak planu to planowanie porażki – badania terenu mogą być przeprowadzone w celu zapewnienia odpowiedniego sprzętu i wykwalifikowanego personelu dla sprawnego działania. Od przenoszenia pojedynczych maszyn do przenoszenia całych fabryk, wszystkie zadania są oceniane na podstawie ich własnych zalet, biorąc pod uwagę wartości ubezpieczeniowe oraz harmonogramy i ryzyko. Możemy współpracować z użytkownikami końcowymi, producentami, dostawcami i wykonawcami w celu omówienia wymagań dotyczących lokalizacji, jak również z lokalnymi władzami w celu zaplanowania zawieszenia parkowania, zamknięcia dróg i pozwoleń, jeśli jest to wymagane.

Dostarczaliśmy przedmioty o pozornie niemożliwych rozmiarach do miejsc, których inne firmy nawet nie brały pod uwagę!

Relokacje maszyn

Przeprowadzki maszyn, transport i relokacja to wysoce wykwalifikowany sektor naszej działalności, wymagający w pełni przeszkolonego i doświadczonego personelu wraz z najnowszymi pojazdami, dźwigami i urządzeniami podnoszącymi. Koncentrujemy nasze usługi w zakresie transportu w całej Polsce, na śląsku, Bielsko-Białej i okolicach.

Każda przeprowadzona przez nas relokacja maszyn jest dostosowana do indywidualnych potrzeb klienta. Zapewniamy badanie terenu przez naszą doświadczoną osobę wyznaczoną, która może wykonać specyficzne dla danego miejsca oświadczenie dotyczące metody, ocenę ryzyka i plan podnoszenia w celu całkowitego zarządzania projektem.

Jesteśmy samowystarczalną firmą z własnym specjalistycznym sprzętem do podnoszenia i instalacji z wysoko wyszkolonym i doświadczonym personelem, wierzymy, że jesteśmy najlepiej usytuowaną firmą w biznesie relokacji maszyn dla naszych potrzeb związanych z przemieszczaniem.

Nasze załogi na miejscu są wspierane przez doświadczone zaplecze, które zapewnia, że wszystkie prace są zarządzane w celu zapewnienia pełnej satysfakcji klienta, mamy sprawdzone osiągnięcia w ciągu wielu lat, jeśli maszyna nie jest całkiem gotowy do dostawy, to nie jest problem, mają krótko- lub długoterminowe magazynowanie, aby utrzymać maszyny przechowywane bezpiecznie, dopóki nie są gotowe do dostawy.

Posiadamy własne wysokie bezpieczne obiekty magazynowe do krótko- lub długoterminowego przechowywania, mamy również pakowania i skrzyni urządzenia do dalszego transportu w kraju lub wysyłki na całym świecie.

Jesteśmy preferowanym w branży rozwiązaniem dla specjalistów od przeprowadzek przemysłowych. Pracujemy dla Ciebie z wydajnością i z najmniejszym zakłóceniem działalności biznesowej, od wielu lat. Przeprowadzki przemysłowe – podnoszenie ciężkich roślin – Certyfikowani specjaliści od podnoszenia ciężkich maszyn. Oferujemy profesjonalną i wykwalifikowaną obsługę od początku do końca dla wszystkich Państwa wymagań w zakresie podnoszenia i przenoszenia, od małych urządzeń, ogrzewania, wentylacji, klimatyzacji aż po przemysłowe maszyny formierskie i prasy. 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *